EnglishČesky

EGGO Space s.r.o.

EGGO Space s.r.o.

Milí obchodní klienti,

Chtěli bychom vám poděkovat za příležitosti ke spolupráci a za váš zájem o naše aktivity. Pevně věříme, že se podaří vytvořené vztahy i nadále rozvíjet. A že budeme moci přispívat k vašim úspěchům.


Mezinárodní astronautický kongres

Mezinárodní astronautický kongres

Ve dnech 3. až 7. října 2011 probíhal v Kapském Městě již 62. Mezinárodní astronautický kongres, první na africkém kontinentě. Kongresy pořádá Mezinárodní astronautická federace (IAF), sdružující instituce, společnosti a univerzity z celého světa. Předchozí mezinárodní astronautický kongres proběhl loni u nás v České republice, a to již podruhé, prvně to bylo v roce 1977. 


Projekt EGGO Space schválený ve 2. výzvě ESA pro Českou republiku

Projekt EGGO Space schválený ve 2. výzvě ESA pro ČR

Další úspěch v oblasti výzkumu a vývoje si může připsat průmyslové sdružení Česká vesmírná aliance (CVA). V nedávném tendru Evropské vesmírné agentury (ESA), zaměřeném na výzkumně-vývojové projekty, získaly její členské firmy osm kontraktů v hodnotě 2, 98 miliónů EUR, tedy převážnou většinu průmyslového rozpočtu. 


EGGO Space členem České vesmírné aliance

EGGO Space členem České vesmírné aliance

Česká vesmírná aliance (CVA) je sdružení založené v roce 2006 v zájmu českého kosmického průmyslu za pomoci CzechTrade, agentury Ministerstva průmyslu a obchodu na podporu vývozu. Aliance sdružuje 18 společností. Naše společnost EGGO Space s.r.o. je jejím členem od začátku tohoto roku 2011.EGGO Space - nové webové stránky

EGGO Space - nové webové stránky

 

Vážení návštěvníci, 

vítáme vás na našich nových webových stránkách www.eggo.cz. Chceme se vám představit jako vaši případní obchodní partneři v oblastech testování komponentů, součástek, dílů a materiálů; regenerací rozpouštědel nebo sítotisku pro technické účely.


Dědictví TESLA Lanškroun aneb v pasivních součástkách jsme aktivní

Dědictví TESLA Lanškroun aneb v pasivních součástkách jsme aktivní

V první únorový den se v prostorách Zámku v Lanškrouně uskutečnilo setkání českých a moravských výrobců pasivních součástek a senzorů se zástupci Evropské vesmírné agentury ESA (European Space Agency).


Evropská kosmická agentura mapovala český průmysl. V Lanškrouně.

Evropská kosmická agentura mapovala český průmysl. V Lanškrouně.

Tady v Lanškrouně, kolébce českého průmyslu pasivních elektronických součástek, se odehrál 1. února seminář, na němž se tři přední představitelé mezivládní organizace ESA (European Space Agency) seznamovali s výrobním programem 11 českých firem. Z nich 6 bylo z Lanškrouna nebo z Dolní Čermné. Cesta pro české „kosmické“ součástky se otevírá.