EnglishČesky

O společnosti EGGO Space s.r.o.

EGGO Space s.r.o. je samostatná a dynamická společnost působící na elektrotechnickém trhu již několik let, v prostředí s rozsáhlým elektrotechnickým a strojírenským průmyslem. Společnost postupně navázala úzkou a dlouhodobou spolupráci s významnými mezinárodními institucemi se zaměřením na různé druhy průmyslu.

EGGO Space s.r.o. neustále rozvíjí kvalitu nabízených služeb s cílem poskytovat nadstandardní a plně certifikované služby pro své zákazníky.

Co nabízíme

EGGO Space s.r.o. nabízí širokou škálu služeb a odborných znalostí se zaměřením na (1) testování EEE součástek, (2) průmyslový sítotisk a (3) recyklaci znečištěných látek, a k tomu využívá vlastní know-how a výrobní nebo laboratorní kapacity. Nové inspirace a zakázky nacházíme nyní v oblastech Aerospace a Green Technology.

Novinky

EGGO Space - nové webové stránky

EGGO Space - nové webové stránky

 

Vážení návštěvníci, 

vítáme vás na našich nových webových stránkách www.eggo.cz. Chceme se vám představit jako vaši případní obchodní partneři v oblastech testování komponentů, součástek, dílů a materiálů; regenerací rozpouštědel nebo sítotisku pro technické účely.


Dědictví TESLA Lanškroun aneb v pasivních součástkách jsme aktivní

Dědictví TESLA Lanškroun aneb v pasivních součástkách jsme aktivní

V první únorový den se v prostorách Zámku v Lanškrouně uskutečnilo setkání českých a moravských výrobců pasivních součástek a senzorů se zástupci Evropské vesmírné agentury ESA (European Space Agency).


Evropská kosmická agentura mapovala český průmysl. V Lanškrouně.

Evropská kosmická agentura mapovala český průmysl. V Lanškrouně.

Tady v Lanškrouně, kolébce českého průmyslu pasivních elektronických součástek, se odehrál 1. února seminář, na němž se tři přední představitelé mezivládní organizace ESA (European Space Agency) seznamovali s výrobním programem 11 českých firem. Z nich 6 bylo z Lanškrouna nebo z Dolní Čermné. Cesta pro české „kosmické“ součástky se otevírá.


  předchozí stránka 2 / 2