EnglishČesky

O společnosti EGGO Space s.r.o.

EGGO Space s.r.o. je samostatná a dynamická společnost působící na elektrotechnickém trhu již několik let, v prostředí s rozsáhlým elektrotechnickým a strojírenským průmyslem. Společnost postupně navázala úzkou a dlouhodobou spolupráci s významnými mezinárodními institucemi se zaměřením na různé druhy průmyslu.

EGGO Space s.r.o. neustále rozvíjí kvalitu nabízených služeb s cílem poskytovat nadstandardní a plně certifikované služby pro své zákazníky.

Co nabízíme

EGGO Space s.r.o. nabízí širokou škálu služeb a odborných znalostí se zaměřením na (1) testování EEE součástek, (2) průmyslový sítotisk a (3) recyklaci znečištěných látek, a k tomu využívá vlastní know-how a výrobní nebo laboratorní kapacity. Nové inspirace a zakázky nacházíme nyní v oblastech Aerospace a Green Technology.

Novinky

Naše společnost byla součástí mezinárodního programu NASA APPEL IPM 2014, kterou pořádá Americká agentura NASA na Floridě v Kennedyho vesmírném středisku v Cape Canaveral. Byla to velmi cenná zkušenost s pohledem na organizaci projektů ve Space oblasti  v NASA a jiných zúčastněných zemích.