EnglishČesky

O společnosti EGGO Space s.r.o.

EGGO Space s.r.o. je samostatná a dynamická společnost působící na elektrotechnickém trhu již několik let, v prostředí s rozsáhlým elektrotechnickým a strojírenským průmyslem. Společnost postupně navázala úzkou a dlouhodobou spolupráci s významnými mezinárodními institucemi se zaměřením na různé druhy průmyslu.

EGGO Space s.r.o. neustále rozvíjí kvalitu nabízených služeb s cílem poskytovat nadstandardní a plně certifikované služby pro své zákazníky.

Co nabízíme

EGGO Space s.r.o. nabízí širokou škálu služeb a odborných znalostí se zaměřením na (1) testování EEE součástek, (2) průmyslový sítotisk a (3) recyklaci znečištěných látek, a k tomu využívá vlastní know-how a výrobní nebo laboratorní kapacity. Nové inspirace a zakázky nacházíme nyní v oblastech Aerospace a Green Technology.

Novinky

Právě vychází nová kniha Kamila Mikety v nakladatelství Mladá fronta , které je naše společnost partnerem..

Na straně 155 si můžete také přečíst něco o našem malém přispění v kosmickém výzkumu.


Nový článek v magazínu Panorama 21.století

 

Na straně 22 si můžete přečíst něco o počátcích našeho podnikání a cestě ke kosmickým projektům.


Naše společnost získala v tendru nový projekt v oblasti kosmických aktivit pro ESA v rámci programu ARTES 5.1


NASA APPEL IPM 11

Naše společnost byla součástí mezinárodního programu NASA APPEL IPM 2014, kterou pořádá Americká agentura NASA na Floridě v Kennedyho vesmírném středisku v Cape Canaveral. Byla to velmi cenná zkušenost s pohledem na organizaci projektů ve Space oblasti  v NASA a jiných zúčastněných zemích.


Space passive components days 24-26.9.2013

Naše společnost se zúčastnila první mezinárodní konference na téma pasivních součástek pro oblast kosmických technologií v centru ESA / ESTEC v Nizozemí jako certifikovaný poskytovatel služeb v oblasti testování těchto komponentů nejen pro kosmický výzkum.


Aktuální projekt naší společnosti v rámci kosmických aktivit pro ESA


EGGO Space s.r.o.

EGGO Space s.r.o.

Milí obchodní klienti,

Chtěli bychom vám poděkovat za příležitosti ke spolupráci a za váš zájem o naše aktivity. Pevně věříme, že se podaří vytvořené vztahy i nadále rozvíjet. A že budeme moci přispívat k vašim úspěchům.


Mezinárodní astronautický kongres

Mezinárodní astronautický kongres

Ve dnech 3. až 7. října 2011 probíhal v Kapském Městě již 62. Mezinárodní astronautický kongres, první na africkém kontinentě. Kongresy pořádá Mezinárodní astronautická federace (IAF), sdružující instituce, společnosti a univerzity z celého světa. Předchozí mezinárodní astronautický kongres proběhl loni u nás v České republice, a to již podruhé, prvně to bylo v roce 1977. 


Projekt EGGO Space schválený ve 2. výzvě ESA pro Českou republiku

Projekt EGGO Space schválený ve 2. výzvě ESA pro ČR

Další úspěch v oblasti výzkumu a vývoje si může připsat průmyslové sdružení Česká vesmírná aliance (CVA). V nedávném tendru Evropské vesmírné agentury (ESA), zaměřeném na výzkumně-vývojové projekty, získaly její členské firmy osm kontraktů v hodnotě 2, 98 miliónů EUR, tedy převážnou většinu průmyslového rozpočtu. 


EGGO Space členem České vesmírné aliance

EGGO Space členem České vesmírné aliance

Česká vesmírná aliance (CVA) je sdružení založené v roce 2006 v zájmu českého kosmického průmyslu za pomoci CzechTrade, agentury Ministerstva průmyslu a obchodu na podporu vývozu. Aliance sdružuje 18 společností. Naše společnost EGGO Space s.r.o. je jejím členem od začátku tohoto roku 2011.  1 / 2   následující stránka