EnglishČesky

Profil společnosti

 

Profil společnosti EGGO Space s.r.o.

Společnost EGGO Space s.r.o. má své působiště v moderní průmyslové zóně ve východočeském Lanškrouně, vzniklé před padesáti lety, v níž je celkem asi 10 malých a středních podniků (SME) a dva velké podniky. Od svého založení v roce 2002 vytváří EGGO Space s.r.o. své vlastní výrobní a laboratorní kapacity.

Prvním velkým projektem byla recyklace znečištěných rozpouštědel z blízké firmy, původně odesílaných do spalovny. K tomu vzniklo vlastní zařízení s výtěžností 98,5 % recyklovaného rozpouštědla. EGGO Space s.r.o. dnes může zajistit výrobu a provoz nebo dodání obdobných zařízení „na míru“.

Podobně společnost EGGO Space s.r.o. vstoupila do oblasti testování elektronických součástek a obdobných výrobků a navázala tak na několik desítek let místní tradice v tomto oboru.

Místní rozvíjející se firmy přinášejí nové podnikatelské příležitosti a EGGO Space s.r.o. tak vstoupila i do oblasti průmyslového sítotisku, jehož možnosti nabízí i vzdálenějším zákazníkům.

Sousedství zkušených výrobců jednoúčelových strojů a zařízení, a dobré vazby na odborné kruhy v České republice i v zahraničí jsou oporou pro úspěšná technologická řešení požadovaná vyspělými zákazníky.